O Wodzie

Nasze ciało pragnie heksagonalnej alkalicznej wody jonizowanej
Alkaliczna Woda Jonizowana BION-TECH Woda z Dużym Potencjałem

Redukcji ORP

Podczas elektrolizy, gdy cząstki wody poddane hydrogenizacji stoją się mniejsze i heksagonalne, wytwarza się wtedy heksagonalna alkaliczna woda jonizowana. Ta nowo wytworzona substancja ma potencjał, który sprawia, że utlenione komórki powracają do swojej pierwotnej, zdrowej postaci. Heksagonalna alkaliczna woda jonizowana usuwa wolne rodniki, które są główną przyczyną starzenia się organizmu, czyli efektywnie chroni przed chorobami starczymi.

Bogata w minerały Alkaliczna Woda Jonizowana BION-TECH

Minerały są jednym z pięciu podstawowych elementów w naszym ciele i pełnią ważną role w funkcjach fizjologicznych i metabolicznych aktywności naszego ciała. Podstawowymi minerałami są Ca, Mg, K, Na, P, S, Fe, Cu, I, Mn, Co, Zn. Woda jonizowana wytworzona jonizatorem BION-TECH jest bogatą w minerały heksagonalną alkaliczną wodą jonizowaną zawierającą naturalnie występujące minerały, które uchronią Cię przed chorobami starczymi.

Funkcjonalne Woda

Nie potrafimy wyobrazić sobie naszego życia bez wody. Jakiego typu wodę pijesz codziennie? Pijesz przegotowaną wodę? Pijesz przefiltrowaną wodę? Uważasz, że to zdrowe? Czy nie pijesz przypadkiem zwyczajnej wody? Era podkreślenia, że woda powinna być po prostu czysta jest już za nami. Żyjemy w czasach w których woda nie powinna już być tylko czysta ale i funkcjonalna by zapobiegać chorobom i wspomagać organizm w walce z nimi.  Nasza heksagonalna alkaliczna woda jonizowana BION-TECH jest bezpieczną, czystą i funkcjonalna wodą której nie może zabraknąć w Twoim domu.

O.R.P. (Potencjał Redukcji Utleniania)

Redukcja oznacza dodanie elektronu (e+). Utlenianie oznacza usunięcie elektronu (e-). Redukcja poprzez dodanie elektronu przechowuje energię w zredukowanym związku. Utlenianie poprzez usunięcie elektronu uwalnia energię z utlenianego związku. Zawsze gdy jedna substancja jest redukowana, inna jest utleniana. Jednostką miary utleniania oraz potencjału redukcji jest mV. Woda kwaśna jest przedstawiana w +mV, a woda alkaliczna w -mV.  „+” wskazuje siłę utleniania innej substancji, natomiast „-„ siłę redukcji innej substancji.

Witalna Woda „Heksagonalna Alkaliczna Woda Jonizowana”, Dlaczego jest dobra dla naszego ciała?

80% chorób ludzkich jest bezpośrednio powiązanych z pitą wodą. Oświadczenie WHO (World Health Organization) – Doprowadzenie czystej i witalnej wody pitnej chroni miliony ludzkich żyć przed chorobami. Przypomina nam jak istotna jest woda, którą pijemy. Nasza heksagonalna alkaliczna woda jonizowana posiada wiele cząstek wody o kształcie heksagonalnych pierścieni i zawiera znaczne ilości naturalnie występujących minerałów.

Wspaniałe wchłanianie Heksagonalnej Alkalicznej Wody Jonizowanej BION-TECH

W wyniku badań nad cząstkami wody magnetycznym rezonatorem, odkryto, że cząstki wody nie pozostają w pojedynczych molekułach, ale formują się w dynamiczne grupy co najmniej 5 molekuł. Jako, że mniejsze cząstki wywołują dużo aktywnego tlenu, świnie się wchłaniają, dlatego też w efekcie wolne rodniki są usuwane z naszego ciała, a metabolizm zostaje ulepszony. 

Właściwości Wody Silnie Kwaśnej

– Wspaniałe właściwości sterylizujące

– Przyjazna dla ludzkiego ciała

– Brak efektów ubocznych

– Brak zapachu

– Wspaniałe właściwości dezynfekujące

Woda Alkaliczna o Dużej Sile Redukcji

– Neutralizowanie wolnych rodników, które są uważane za główną przyczynę starzenia i mutacji komórek.

– Neutralizowanie o dużej sile redukcji z aktywnym H2O usuwa bakterie kwasu mlekowego w jelitach.

– Silne właściwości rozpuszczania

– Małe cząstki wody

Wykorzystaj potencjał wody jonizowanej
Jak używać wody alkalicznej?

Gotowanie ryżu

Spróbuj ugotować ryż po uprzednim moczeniu go w wodzie alkalicznej przez 30-60 minut. Ryż gotowany w wodzie alkalicznej będzie lśniący, smaczny i świeży przez długi okres czasu.

Przygotowywanie kawy i herbaty

Pomaga usunąć gorzki smak kawy oraz cierpki smak czarnej herbaty, jak i również wzbogaci mało intensywny smak oraz niezwykły aromat czarnej herbaty.

Intensywne picie alkoholu i kac

Nie odczujesz kaca, jeżeli wypijesz mocną alkaliczną wodę jonizowaną, najlepiej 2-3 szklanki wody przed snem i rano przed śniadaniem.

Po wysiłku fizycznym

Po wysiłku fizycznym, drobne cząstki wody alkalicznej są bardzo szybko wchłaniane przez komórki, co pomaga w regeneracji organizmu. 

Rośliny

Jeżeli nasiona zostaną nawilżone wodą alkaliczną przed zasianiem, polepszy się tempo kiełkowania. Nawet w przypadku podcinania lub przeszczepiania łodygi, rośliny lepiej się zakorzenią. Jeżeli woda zostanie zaaplikowana roślinom ozdobnym, ułatwi to wzrost korzeni. Woda alkaliczna neutralizuje też glebę kwaśną i efektywnie wspomaga rozwój roślin, które lubią alkaliczną (zasadową) glebę.

Warzywa, owoce

Owoce i warzywa myte w wodzie alkalicznej będą świeższe przez dłuższy okres czasu.

Ryby, warzywa o nieprzyjemnym zapachu

Wystarczy wymoczyć je w mocnej wodzie alkalicznej przez około 20-30 minut, a nieprzyjemny zapach gotowanych warzyw i ryb zostanie zredukowany, czyniąc je bardziej miękkimi i smacznymi. 

Mleko w proszku dla niemowląt

Po wymieszaniu z wodą alkaliczną, mleko w proszku będzie zdrowszym posiłkiem dla niemowląt.

Alkohole, koktajle

Alkohole stają się lekkie i delikatne. W przypadku robienia koktajlów z lodem z wody alkalicznej wzbogacasz i polepszasz ich smak.