O Wodzie

Nasze ciało pragnie heksagonalnej alkalicznej wody jonizowanej

Redukcja ORP

Podczas elektrolizy, gdy cząstki wody poddane hydrogenizacji stają się mniejsze i heksagonalne, wytwarza się wtedy heksagonalna alkaliczna woda jonizowana. Ta nowo wytworzona substancja ma potencjał, który sprawia, że utlenione komórki powracają do swojej pierwotnej, zdrowej postaci. Heksagonalna alkaliczna woda jonizowana usuwa wolne rodniki, które są główną przyczyną starzenia się organizmu.

Woda bogata w minerały

Minerały są jednym z pięciu podstawowych elementów w naszym ciele i pełnią ważną role w funkcjach fizjologicznych i metabolicznych aktywności naszego ciała. Podstawowymi minerałami są Ca, Mg, K, Na, P, S, Fe, Cu, I, Mn, Co, Zn. Woda jonizowana wytworzona jonizatorem BION-TECH jest bogatą w minerały heksagonalną alkaliczną wodą jonizowaną zawierającą naturalnie występujące minerały.

Funkcjonalna Woda

Nie potrafimy wyobrazić sobie naszego życia bez wody. Jakiego typu wodę pijesz codziennie? Pijesz przegotowaną wodę? Pijesz przefiltrowaną wodę? Uważasz, że to zdrowe? Czy nie pijesz przypadkiem zwyczajnej wody? Era podkreślenia, że woda powinna być po prostu czysta jest już za nami. Żyjemy w czasach w których woda nie powinna już być tylko czysta ale i funkcjonalna. Nasza heksagonalna alkaliczna woda jonizowana, dzięki urządzeniom BION-TECH jest bezpieczną, czystą i funkcjonalną wodą, której nie może zabraknąć w Twoim domu.

O.R.P. (Potencjał Redukcji Utleniania)

Redukcja oznacza dodanie elektronu (e+). Utlenianie oznacza usunięcie elektronu (e-). Redukcja poprzez dodanie elektronu przechowuje energię w zredukowanym związku. Utlenianie poprzez usunięcie elektronu uwalnia energię z utlenianego związku. Zawsze gdy jedna substancja jest redukowana, inna jest utleniana. Jednostką miary utleniania oraz potencjału redukcji jest mV. Woda kwaśna jest przedstawiana w +mV, a woda alkaliczna w -mV.  „+” wskazuje siłę utleniania innej substancji, natomiast „-„ siłę redukcji innej substancji.

Wspaniałe wchłanianie Heksagonalnej Alkalicznej Wody Jonizowanej

W wyniku badań nad cząstkami wody magnetycznym rezonatorem, odkryto, że cząstki wody nie pozostają w pojedynczych molekułach, ale formują się w dynamiczne grupy co najmniej 5 molekuł. Jako, że mniejsze cząstki wywołują dużo aktywnego tlenu, świnie się wchłaniają, dlatego też w efekcie wolne rodniki są usuwane z naszego ciała, a metabolizm zostaje ulepszony. 

Właściwości Wody Silnie Kwaśnej

– Wspaniałe właściwości sterylizujące

– Przyjazna dla ludzkiego ciała

– Brak efektów ubocznych

– Brak zapachu

– Wspaniałe właściwości dezynfekujące

Woda Alkaliczna o Dużej Sile Redukcji

– Neutralizowanie wolnych rodników, które są uważane za główną przyczynę starzenia i mutacji komórek.

– Neutralizowanie o dużej sile redukcji z aktywnym wodorem usuwa bakterie kwasu mlekowego w jelitach.

– Silne właściwości rozpuszczania

– Małe cząstki wody

Wykorzystaj potencjał wody jonizowanej

Jak używać wody alkalicznej?

Gotowanie ryżu

Spróbuj ugotować ryż po uprzednim moczeniu go w wodzie alkalicznej przez 30-60 minut. Ryż gotowany w wodzie alkalicznej będzie lśniący, smaczny i świeży przez długi okres czasu.

Przygotowywanie kawy i herbaty

Pomaga usunąć gorzki smak kawy oraz cierpki smak czarnej herbaty, jak i również wzbogaci mało intensywny smak oraz niezwykły aromat czarnej herbaty.

Intensywne picie alkoholu i kac

Nie odczujesz kaca, jeżeli wypijesz mocną alkaliczną wodę jonizowaną, najlepiej 2-3 szklanki wody przed snem i rano przed śniadaniem.

Po wysiłku fizycznym

Po wysiłku fizycznym, drobne cząstki wody alkalicznej są bardzo szybko wchłaniane przez komórki, co pomaga w regeneracji organizmu. 

Rośliny

Jeżeli nasiona zostaną nawilżone wodą alkaliczną przed zasianiem, polepszy się tempo kiełkowania. Nawet w przypadku podcinania lub przeszczepiania łodygi, rośliny lepiej się zakorzenią. Jeżeli woda zostanie zaaplikowana roślinom ozdobnym, ułatwi to wzrost korzeni. Woda alkaliczna neutralizuje też glebę kwaśną i efektywnie wspomaga rozwój roślin, które lubią alkaliczną (zasadową) glebę.

Warzywa, owoce

Owoce i warzywa myte w wodzie alkalicznej będą świeższe przez dłuższy okres czasu.

Ryby, warzywa o nieprzyjemnym zapachu

Wystarczy wymoczyć je w mocnej wodzie alkalicznej przez około 20-30 minut, a nieprzyjemny zapach gotowanych warzyw i ryb zostanie zredukowany, czyniąc je bardziej miękkimi i smacznymi. 

Mleko w proszku dla niemowląt

Po wymieszaniu z wodą alkaliczną, mleko w proszku będzie zdrowszym posiłkiem dla niemowląt.

Alkohole, koktajle

Alkohole stają się lekkie i delikatne. W przypadku robienia koktajlów z lodem z wody alkalicznej wzbogacasz i polepszasz ich smak.

Jak używać wody kwaśnej?

Kąpanie i mycie twarzy

Jonizowana woda kwaśna jest środkiem działającym ściągająco, korzystanie wpływającym na skórę twarzy i ciała. Kwaśna woda używana do spłukiwania mytych włosów zneutralizuje alkaliczność mydła, co pomoże cieszyć się lśniącymi włosami przez długi czas.

Pielęgnacja kwiatów

Rozcieńczona (1:2) kwaśna woda, aplikowana do obciętych części kwiatów pomoże utrzymać je świeże przez dłuższy okres czasu.

Minerały w wodzie jonizowanej

ELEMENT

WODA UŻYTKOWA

WODA ALKALICZNA

WODA KWAŚNA

WAPŃ

18.0  mg/l

27.0   mg/l

9.3   mg/l

MAGNEZ

4.0    mg/l

4.8     mg/l

2.0   mg/l

SÓD

6.9    mg/l

11.0   mg/l

3.5   mg/l

POTAS

1.8    mg/l

3.4     mg/l

0.83 mg/l

1 urządzenie, 4 rodzaje wody jonizowanej

Jonizator wody BION-TECH sprawi, że ze zwykłej wody wodociągowej dzięki procesowi elektrolizy woda staje się jonizowana. Można wytworzyć wodę alkaliczną, która może być stosowana do picia lub gotowania oraz kwaśną wodę jonizowaną, która jest naturalnym środkiem działającym ściągająco, stosowana do włosów i pielęgnacji skóry. Po dodaniu niewielkiej ilości soli jonizator wytworzy wodę silnie kwaśną, która sterylizuje wirusy i bakterie oraz wodę alkaliczną o wysokim pH do mycia i czyszczenia.